Pārlekt uz galveno saturu
Attēls
pavasaris

Vesela pasaule

Veselības akadēmija

Tava bērna veselības aprūpe - tā ir vesela pasaule, kurā nereti vajadzīgs uzticams ceļvedis un padomdevējs. Veselapasaule.lv ir Latvijā lielākais portāls, kas veltīts bērnu un jauniešu veselībai. To veidojuši Bērnu slimnīcas speciālisti, vienkopus nodrošinot uzticamu un aktuālu informāciju par bērnu veselību un labbūtību. Lai gudri vecāki un veseli bērni!

Ritināt uz leju

Noderīgi Lasītava

Reimatoloģija

Medicīnas nozare, kas saistīta galvenokārt ar kaulu, muskuļu un locītavu slimībām.

Kā rīkoties dažādu traumu gadījumā?

Šeit atradīsiet informāciju par to, kā rīkoties situācijās, kad bērns guvis traumu un kā pareizi sniegt palīdzību dažāda veida traumu gadījumā.

Atbalsts bērniem ar smagām diagnozēm un viņu ģimenes locekļiem

Bērniem ar smagām slimībām un viņu ģimenēm Bērnu slimnīcā tagad ir nodrošinātas iespējas saņemt plašāku emocionālo, sociālo un garīgo atbalstu.

Kā rodas bērni? Palīgs pirmajai sarunai par seksu

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca radījusi izglītojošu animācijas filmiņu pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem par to, kā rodas bērni.

Semināri un pasākumi

Tuvākie notikumi Visi notikumi

Notikumi netika atrasti.

Jaunākie raksti

Aktuālā informācija
Video EEG monitorēšana

Videoelektroencefalogrāfijas (Video-EEG) monitorēšanas laikā pacients (parasti kopā ar kādu no vecākiem) vairākas stundas (parasti vismaz diennakti) atrodas īpašā telpā, kur tiek filmēts un notiek nepārtraukta elektroencefalogrāfijas (EEG) un elektrokardiogrāfijas (EKG) pierakstīšana.

Elektroencefalogrāfija miegā

Elektroencefalogrāfijas (EEG) laikā uz pacienta galvas saliek elektrodus, lai pierakstītu galvas smadzeņu elektrisko aktivitāti.

Bērnu un pusaudžu mentālā veselība: vecāki jautā - speciālisti atbild

Piedāvājam video ierakstu no Jautājumu un atbilžu dienas kopā ar Bērnu slimnīcas Bērnu psihiatrijas klīnikas speciālistiem, kurā tika pārrunāti jautājumi par neirālās attīstības traucējumu diagnostiku, uzvedības problēmām, ēšanas traucējumiem un depresiju bērnu un pusaudžu vidū.

Saindēšanās - sevišķi bīstama bērniem. Kā pasargāt mazākos?

Bērni izzina pasauli ar garšu, smaržu, tausti, un paši vēl nespēj izvērtēt saindēšanās risku. Pieaugušajiem saindēšanās norit vieglāk un dažos gadījumos izpaudīsies vien kā vēdergraizes, taču bērniem saindēšanās var izpausties daudz smagākā formā.

Iekavēta vai neveikta vakcinācija

Nereti cilvēki nezina kā rīkoties, ja vakcinācija pret dažādām saslimšanām pēc vakcinācijas kalendāra norādēm ir kavēta vai nav veikta vispār. Šeit atradīsi informāciju par to, kā rīkoties šādos gadījumos.

Reimatoloģija

Medicīnas nozare, kas saistīta galvenokārt ar kaulu, muskuļu un locītavu slimībām.

Kā rīkoties dažādu traumu gadījumā?

Šeit atradīsiet informāciju par to, kā rīkoties situācijās, kad bērns guvis traumu un kā pareizi sniegt palīdzību dažāda veida traumu gadījumā.