Pārlekt uz galveno saturu

Par Veselapasaule.lv

Tava bērna veselības aprūpe ir vesela pasaule, kurā nereti vajadzīgs uzticams ceļvedis un padomdevējs. Veselapasaule.lv veidojusi Bērnu slimnīca, un tas ir Latvijā lielākais portāls, kas veltīts bērnu un jauniešu veselībai.

Attēls
par mums
Izveidots: 29. decembris, 2022. gads
Atjaunots: 12. oktobris, 2023. gads

Portāla Enciklopēdijā apkopoti vairāk nekā 600 apraksti par dažādām diagnozēm, izmeklējumiem, ārstu specialitātēm, kā arī profesionāļu padomi, kā rīkoties dažādu saslimšanu gadījumā. Sadaļā Lasītava atrodami plaši materiāli par bērnu aprūpi, veselību un drošību visos vecumposmos, bet Jauniešu sadaļā ikviens var atrast informāciju, kas noderīga pusaudžu vecumā – par mentālo un reproduktīvo veselību, miegu, ēšanas paradumiem un citiem jautājumiem. Veselapasaule.lv saturs ir informatīvs, izglītojošs un vērsts uz vecāku izglītošanu par bērnu un jauniešu veselību.

Portāls tika atklāts 2022. gada jūnijā, tā satura mugurkaulu veidojuši teju 200 Bērnu slimnīcas speciālisti, kuri veidojuši rakstus un piedalījušies audiovizuālā satura radīšanā. Kopumā tapis vairāk nekā 1000 satura vienību, kas tiek nepārtraukti papildinātas un atjaunotas, nodrošinot aktuālu, uzticamu un pārbaudītu informāciju. Veidojot jaunus materiālus, mēs sadarbojamies arī ar citām organizācijām, kas rūpējas par bērnu un visas sabiedrības veselību un labbūtību.

Mēs esam pateicīgi ikvienam, kurš atbalsta mūs vārdos un darbos! Jautājumu un ierosinājumu gadījumā, vai, ja vēlaties sadarboties ar portālu satura veidošanā un/vai izvietošanā, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz veselapasaule@bkus.lv.

Portāla veselapasaule.lv satura veidošanas pamatprincipi un vadlīnijas satura sadarbības partneriem