Pārlekt uz galveno saturu

Drošība

Dažādas nelaimes notiek arī tad, ja vecāki ir rūpīgi un uzmanīgi. Pieaugušie spēj pasargāt bērnus, radot viņiem drošu vidi un novēršot iespējamas traumas un riskus.

Attēls
bernu-drosiba
Izveidots: 8. decembris, 2021. gads
Atjaunots: 12. janvāris, 2023. gads

Apdegumi, traumas, svešķermenis barības vadā, bērnam nepiemērota vide vai rotaļļietas un daudzi citi aspekti ik dienu, ik brīdi jāpatur prātā, lai bērns netiktu apdraudēts situācijās, kad to var novērst.

Informatīvie materiāli

Padomi drošu Ziemassvētku dāvanu izvēlei

Tuvojoties Ziemassvētkiem un dāvināšanas laikam, Bērnu slimnīcas speciālisti atgādina par drošu dāvanu sagatavošanu tiem, kuri Ziemassvētku vecīti gaida visvairāk – bērniem. Kā neapjukt plašajā piedāvājuma klāstā un kā izvēlēties tādu dāvanu, kas neapdraud bērna veselību un pat dzīvību?

Apakštēmas

Drošība vasaras periodā

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) ārsti aicina vecākus pievērst īpašu vērību bērnu drošībai, pavadot laiku svaigā gaisā.

Pārvērt pārdrošību par drošību

Ņemot vērā augsto bērnu traumatismu Latvijā, Veselības ministrija īsteno sabiedrības informēšanas kampaņu “Pārvērt pārdrošību par drošību!”. Tās ietvaros no 2022. un 2023. gadā notiek izglītojoši pasākumi bērniem un vecākiem par traumatisma riska faktoriem un to novēršanu.

Saistītā ārstniecība un rehabilitācija